Andrra poston imazhin e djalit të posalindur

Redaksia LOBI
Nga Redaksia LOBI 20 Mars, 2021 22:58

Andrra poston imazhin e djalit të posalindur

Andrra dhe Sinani janë bërë prindër për herë të dytë. Duke ndarë momente të shumta bashkë me ndjekësit, Andrra menjëherë pas lindjes ka ndarë imazhin e fëmijës së posalindur, shkruan “Kosovarja”.

“E gjithë bota është e imja, faleminderit Zot”, ka shkruar Andrra përballë imazhit të postuar.

Theksojmë, ajo nuk ka bërë të ditur emrin që ia ka vendosur djalit.

Redaksia LOBI
Nga Redaksia LOBI 20 Mars, 2021 22:58