Aksident trafiku me fatalitet në Ohër

Redaksia LOBI
Nga Redaksia LOBI 23 Mars, 2021 13:06

Aksident trafiku me fatalitet në Ohër

Gjatë një aksidenti trafiku që ka ndodhur mbrëmë në afërsi të Ohrit ka humbur jetën një 52 vjeçar nga Kërçova. Siç njoftojnë nga SPB-Ohër, aksidenti ka ndodhur mbrëmë bë ora 18:05 minuta, kur janë përplasur një makinë e tipit Folksvagen Bora”, me targa të Kërçovës e drejtuar nga S.I. dhe një mjet ngarkues “Citroen Jamper”, me targa të Shkupit, drejtuar nga 29 vjeçari B.M nga Saraji i Poshtëm.

“Në vendngjarje ka nderuar jetë vozitësi S.I., derisa lëndime të rënda trupore kanë marr bashkudhëtari në makinën “Folksvagen Bora”, 40 vjeçari D.K. nga Kërçova dhe vozitësi B.M.. Lëndimet e tyre janë konfirmuar në spitalin “Sv. Erazmo”, në Ohër. Në vendngjarje hetime kanë kryer ekipet policore dhe Prokurori publik, me urdhrin e të cilit do të kryhet obduksion ndaj trupit të viktimës”, njoftojnë nga SPB-Ohër.

Redaksia LOBI
Nga Redaksia LOBI 23 Mars, 2021 13:06