“Ah mor bab”, rrëqeth djali i shoferit kosovar që humbi jetën në aksident

Redaksia LOBI
Nga Redaksia LOBI 25 Korrik, 2021 16:50

“Ah mor bab”, rrëqeth djali i shoferit kosovar që humbi jetën në aksident

Adhurim Sylmetaj djali i shoferit të vrarë në aksidentin tragjik në Kroaci, ka bërë një postim prekës për humbjen e të atit.

Ai ndërsa ka postuar një foto me të atin, shkruan se dhimbja është e madhe, dhe shton se ai vetë e ka përcjellë për në punë.

Naser Sylmetaj, është një nga viktimat e aksidentit tragjik që u regjistrua në Kosovë ditë e sotme. Ai ishte një nga shoferët e autobusit, ndërsa vetëm 30 minuta para aksidenti, ai u largua nga timoni, për t’ja dhënë këtë detyrë shoferit tjetër.

Fatkeqësisht, aksidenti rezultoi fatal për të.

Redaksia LOBI
Nga Redaksia LOBI 25 Korrik, 2021 16:50