Agnesa Vuthaj pozon sensuale e pa grim

Redaksia LOBI
Nga Redaksia LOBI 24 Mars, 2021 22:55

Agnesa Vuthaj pozon sensuale e pa grim

Bukuroshja Agnesa Vuthaj ende argëton fansat e saj me foto interesante. Vitet po kalojnë, por si duket ato kanë stagnuar për bukuroshen kosovare Agnesa Vuthaj e cila po i afrohet 35 vjetorit të lindjes së saj.

Ish Miss Kosova 2003, e cila pas kësaj kohe më shumë është duke u marrë më biznes sesa me ndonjë gjë tjetër, është parë sot pa grim dhe në pizhame derisa ka folur për ujin.

Siç e dimë, Agnesa vazhdon që t’i mbajë lidhjet e saj të fshehta për publikun, edhe pse vitin e kaluar ajo ishte përfolur për një lidhje me një biznesmen indian.

Redaksia LOBI
Nga Redaksia LOBI 24 Mars, 2021 22:55