Afërdita Dreshaj bëhet nënë për herë të parë | FOTO

Redaksia LOBI
Nga Redaksia LOBI 17 Mars, 2021 08:30

Afërdita Dreshaj bëhet nënë për herë të parë | FOTO

Këngëtarja e njohur shqiptare, Afërdita Dreshaj, ditën e djeshme është bërë nënë për herë të parë.

Ajo dhe bashkëshorti i saj tani janë prindër të një djali, shkruan GazetaBlic.

Këtë e ka bërë të ditur vet ajo, përmes një postimi në rrjetet sociale ku në atë mbishkrim të fotografisë.

“Nuk mund ta përshkruajmë këtë dashuri”, ka shkruar Afërdita krahas fotos.
Të njëjtin imazh ka publikuar edhe Jakub, i cili ka shkruar: “Zemrat tona po shpërthejnë”. E motra e modeles, Jehona ka reaguar e entuziazmuar me ardhjen në jetë të nipit të saj.

“U bëra me nip për herë të dytë në më pak se një javë! Zemra ime është e mbushur plot! Urime Afërdita dhe Jakub”, ka shkruar ajo. Ndërkohë, kujtojmë që Afërdita u bë hallë pak ditë më parë, pasi vëllai i saj u bë baba i një djali. Ajo tregoi se bebushi u quajt Martin, një emër domethënës për familjen pasi dhe i ati i ndjerë i tyre mbante këtë emër.

Afërdita Dreshaj bëhet nënë për herë të parë
Redaksia LOBI
Nga Redaksia LOBI 17 Mars, 2021 08:30