Adelina Tahirit i ‘rrëshqet’ filtri i Instagramit dhe kështu duket fytyra e saj e vërtetë

Redaksia LOBI
Nga Redaksia LOBI 13 Korrik, 2021 22:29

Adelina Tahirit i ‘rrëshqet’ filtri i Instagramit dhe kështu duket fytyra e saj e vërtetë

Këngëtarja shpesh është komentuar për paraqitjet pa makijazh. Megjithatë, Adelina Tahiri nuk është se ka qenë e kompleksuar sa i përket kësaj edhe pse ka marrë kritika për dukjen.

Së fundmi, nga pushimet ka ndarë një video në storien e saj në Instagram teksa për një moment i hiqet filtri dhe mund të shohim se ajo duket shumë ndryshe.

Ndërkohë, artisja shqiptare ka ditë që po i shijon pushimet me bashkëshortin e saj e cila po ndanë edhe fotografi bashkë me të.

Kujtojmë se projekti i fundit muzikor është “Falma” i publikuar dy javë më parë.

Redaksia LOBI
Nga Redaksia LOBI 13 Korrik, 2021 22:29