28 Nëntori, Grubi: Jemi një!

Redaksia LOBI
Nga Redaksia LOBI 28 Nëntor, 2021 14:40

28 Nëntori, Grubi: Jemi një!

Zëvendëskryeministri i parë dhe ministër për Sistem politik dhe marrëdhënie ndërmjet bashkësive, Artan Grubi përmes një ostimi në faqen e tij zyrtare në facebook ka uruar të gjithë shqiptarët për ditën e flamurit.

Ky është postimi i plotë iu Grubit:

Të dashur bashkëkombës,

Ta gëzoni ditën e flamurit  tonë kombëtar dhe përvjetorin e 109 të shpalljes së pavarësisë.

#JemiNjë

Redaksia LOBI
Nga Redaksia LOBI 28 Nëntor, 2021 14:40