21 vjeçari nga Çegrani pëson djegie të rënda në trupe

Redaksia LOBI
Nga Redaksia LOBI 13 Shtator, 2021 14:01

21 vjeçari nga Çegrani pëson djegie të rënda në trupe

Dje në orën 15:30 në SPB Tetovë është raportuar se gjatë punës në një objekt në ndërtim përgjatë rrugës lokale që lidh fshatrat e Gostivarit Zdunje dhe Debresh, 21-vjeçari A.M. nga Çegrani i Gostivarit, kishte pësuar lëndime të rënda trupore, pra djegie të rënda në trup, të konstatuara në Spitalin e Përgjithshëm “Ferid Murad” në Gostivar, transmeton Observeri

“Inspektimin në vendin e ngjarjes e ka kryer një ekip nga Departamenti i Punëve të Brendshme Gostivar dhe rasti është duke u sqaruar”, njoftuan nga Policia e Gostivarit. Observeri

Redaksia LOBI
Nga Redaksia LOBI 13 Shtator, 2021 14:01