1 264 raste të reja me COVID dhe 29 viktima në 24 orët e fundit

Redaksia LOBI
Nga Redaksia LOBI 25 Mars, 2021 18:05

1 264 raste të reja me COVID dhe 29 viktima në 24 orët e fundit

Nuk ulen infektimet e reja në vend, po ashtu edhe numri i viktimave mbetet i lartë. Në 24 orët e fundit në vendin tonë janë kryer 3 897 testime të dyshuara për COVID-19 dhe prej tyre 1 264 kanë rezultuar pozitivë.

Po ashtu në 24 orët e fundit janë shënuar edhe 29 viktima duke e çuar numrin e përgjithshëm të viktimave në 3 574 viktima. Gjatë ditës së sotme janë shëruar edhe 722 persona.

Redaksia LOBI
Nga Redaksia LOBI 25 Mars, 2021 18:05