PD publikon rezultatin paraprak, Basha fiton me 80% të votave

PD publikon rezultatin paraprak, Basha fiton me 80% të votave

Kryetari i Komisionit të Administrimit të Zgjedhjeve në PD, Jemin Gjana thotë se rezultati zyrtar për kryetar partie pritet të publikohet ditën e hënë, ndërsa rezultati paraprak flet për një

Oriz me kungulleshka dhe djathë, shija më e mirë e stinës

Oriz me kungulleshka dhe djathë, shija më e mirë e stinës

Gatimet me oriz dhe sidomos kur përmbajnë djathë janë gjithnjë të preferuara për nga shija e mrekullueshme që dhurojnë. Jo vetëm i shijshëm, orizi është ndër ushqimet më të pasura